Doğalgaz Petekleri ve Fiyatları

Günümüzün doğaya en az zarar veren ve en kolay ısınma sağlayan sistemlerinden olan doğalgazdan en iyi şekilde yararlanmak için evin odalarına uygun boyutlarda kaliteli petekler kullanmak gerekmektedir. Kalitesiz malzemeden yapılmış veya odaya göre küçük boyutlarda olan , gerekli ısınmayı sağlamayacağı gibi yakıt masraflarında da artışa sebep olacaktır. Bu bakımdan kişi evi için petek tercihi yaparken mutlak suretle bir uzmana danışmalı ve amatör seçimlerde kaçınmalıdır.

Doğalgaz petekleri yakın geçmişe kadar dökme kalıplardan oluşmaktaydı. Fakat günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde artık eklenebilir petek sistemi ile arzu edilen boyutlarda kalıplara ulaşmak mümkün oluyor. Bu sayede hem odada alan tasarrufu sağlanırken hem de tam istenilen ölçülerde bir ısınma sistemine sahip olunabiliyor.

Doğalgaz petek fiyatları genellikle birbirleri ile aynı düzeylerde seyretse de marka ve modellere göre farklılıklar görülebiliyor. Orta büyüklükte bir petek 90 ilâ 110 Türk Lirası arasındaki fiyatı ile ihtiyaç sahiplerinin de ceplerini fazla yormuyor. Geleceğe yönelik uzun vadeli ısınma sistemleri için doğalgazı tercih ediniz.

Doğalgaz Petekleri ve Fiyatları

Yorum Yaz